Гостьова

Шановні пацієнти поліклініки та відвідувачі сайту!
 
         Адміністрація поліклініки готова до діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу. Усі звернення,пропозиції, запитання, зауваження будуть розглянуті та прийняті до уваги. Чекаємо Ваших відгуків!
Увага! 
 
До Email-адрес, що належать російським операторам, відповідно до Указу Президента України №133/2017 від 15.05.2017 року, застосовуються обмежувальні заходи. Електронні адреси: @yandex.ru, @yandex.ua, @mail.ru тощо, для попередження некоректної роботи електронного кабінету не використовувати.

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 34.204.179.0.
Ваш запис в гостьовій книзі може бути показан не відразу, а тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
Ми залишаємо за собою право редагувати, видаляти або не публікувати записи в гостьовій книзі.
3 entries.
Анна Анна написав (ла) 19 Серпня 2019 року в 08:53:
Имею опыт наблюдения ребенка в трех поликлиниках Харькова. Лучше чем врач невролог Бабенко Елена Александровна не встречала. Спасибо доктору!
Відповідь від адміністратора: moderator
Дякуємо за Ваш відгук!!! Для нас це дуже важливо!!!
Кристина Кристина написав (ла) 18 Серпня 2019 року в 19:58:
Отметьте пожалуйста заведующую 3 отделением Семеренко Н. А. С рождения ведёт моих деток. Ни разу не отказала в консультации , всегда очень внимательна!!! Всегда поможет, подскажет!!! Также очень приятная и отзывчивая её медсестра Данченко Т. А. Спасибо за заботу о моих детях!!!!
Відповідь від адміністратора: moderator
Дякуємо за Ваш відгук!!!
Вадим Вадим написав (ла) 09 Червня 2019 року в 12:42:
Добрый день. Есть вопрос. Родился сын три недели назад. Медсестра сказала зарегистрировать его на этом сайте. Не понимаю как зарегистрировать ребенка. Сам зарегистрировался, ввожу свои паспортные данные - мне пишет, что такой пользователь уже есть. Что делать ?
Відповідь від адміністратора: moderator
Доброго дня! Ви можете додати дитину в свій кабінет за номером декларації, яку треба підписати з лікарем нашої поліклініки. Таким чином реєструвати малюка окремо не треба. Якщо виникнуть питання , можете звернутися до нашого спеціаліста, каб.56, з понеділка по п'ятницю, з 9-15.