Skip to main content

Гостьова

Шановні пацієнти поліклініки та відвідувачі сайту!
 
         Адміністрація поліклініки готова до діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу. Усі звернення,пропозиції, запитання, зауваження будуть розглянуті та прийняті до уваги. Чекаємо Ваших відгуків!
Увага! 
 
До Email-адрес, що належать російським операторам, відповідно до Указу Президента України №133/2017 від 15.05.2017 року, застосовуються обмежувальні заходи. Електронні адреси: @yandex.ru, @yandex.ua, @mail.ru тощо, для попередження некоректної роботи електронного кабінету не використовувати.

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 44.200.77.92.
Ваш запис в гостьовій книзі може бути показан не відразу, а тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
Ми залишаємо за собою право редагувати, видаляти або не публікувати записи в гостьовій книзі.
7 записів
Ольга Ольга написав 05 Серпня 2022 року в 16:37
Хочу звернутися до робітників міської дитячої поліклініки №7 з словами поваги й подяки, які з мужністю, розумінням й наполегливістю виконують свої обов'язки й боронять майбутнє нашої Батьківщини. Окрема подяка педіатру Кузубовій Валентині Стефанівні, яка завжди проявляє свій професіоналізм на високому рівні, до дітей та батьків ставиться уважно, чуйно.
Константин Константин написав 25 Серпня 2019 року в 16:35
Не писал отзывов ни разу, но тут я обязан написать! Делали анализы в частной лаборатории, где дочке поставили диагноз которого у нас нет..... решили сдать анализы в детской поликлинике по месту жительства, куда ребенка, первоначально направил педиатр. Как мы и ожидали, диагноз частной лаборатории оказался не точным. Оказывается в обыкновенной поликлинике считают анализы как положено, в отличии от частной. Спасибо большое лаборантам и заведующей лабораторией за поставленную работу!
Светлана Светлана написав 25 Серпня 2019 року в 00:16
Хочу выразить благодарность заведующей лабораторией Гармаш О.В, за оперативное выполнение своей работы! Так же хочу отметить лаборантов! которые располагают к себе детишек (в том числе и моего сына!), что не мало важно!
Анна Анна написав 19 Серпня 2019 року в 08:53
Имею опыт наблюдения ребенка в трех поликлиниках Харькова. Лучше чем врач невролог Бабенко Елена Александровна не встречала. Спасибо доктору!
Відповідь Адміністрації: moderator
Дякуємо за Ваш відгук!!! Для нас це дуже важливо!!!
Кристина Кристина написав 18 Серпня 2019 року в 19:58
Отметьте пожалуйста заведующую 3 отделением Семеренко Н. А. С рождения ведёт моих деток. Ни разу не отказала в консультации , всегда очень внимательна!!! Всегда поможет, подскажет!!! Также очень приятная и отзывчивая её медсестра Данченко Т. А. Спасибо за заботу о моих детях!!!!
Відповідь Адміністрації: moderator
Дякуємо за Ваш відгук!!!
Лариса Лариса написав 13 Серпня 2019 року в 12:47
За надежность, своевременность, за отцовскую заботу и сердечное отношение к простым людям, за высокий профессионализм настоящего Доктора, выражаем благодарность главному врачу Андрею Юрьевичу! Наблюдаемся в поликлинике с 2008 года.
Вадим Вадим написав 09 Червня 2019 року в 12:42
Добрый день. Есть вопрос. Родился сын три недели назад. Медсестра сказала зарегистрировать его на этом сайте. Не понимаю как зарегистрировать ребенка. Сам зарегистрировался, ввожу свои паспортные данные - мне пишет, что такой пользователь уже есть. Что делать ?
Відповідь Адміністрації: moderator
Доброго дня! Ви можете додати дитину в свій кабінет за номером декларації, яку треба підписати з лікарем нашої поліклініки. Таким чином реєструвати малюка окремо не треба. Якщо виникнуть питання , можете звернутися до нашого спеціаліста, каб.56, з понеділка по п'ятницю, з 9-15.